Вы заказали:
[]
Количество:
грн.
Всего в вашей корзине наименований товаров: [ 0 ] Количество каждого наименования, а также тип доставки вы сможете выбрать при оформлении заказа.

Теперь вы можете
Перейти в корзину для оформления заказа
или
Продолжить покупки

о магазине доставка и оплата как заказать? вопросы контакты
MTC  066 312 43 33
Life (Лайф)  063 761 13 04
Киевстар  097 566 14 56
г. Харьков, ул. Полтавский шлях 14, оф. 5

График работы:
пн-пт: с 10 до 17
сб, вс: выходной
Большая распродажа в MIZO:
скидки до 50% на:
украшения Osmanli Taki
подвески Bico ID за пол цены!

Ми займаємося розробкою та виготовленням сувенірної продукції з елементами української вишивки. А саме оригінальнi текстильнi вироби, такi як: чоловічі та жіночі подарункові набори, що оздоблені елементами стилізованої української вишивки (галстуки, клатчі, чохли, сумки, листівки та ін.) та прикрашені авторською дизайнерською упаковкою, що вигідно виділяє та тримає форму виробу при транспортуванні!

По вашему запросу ничего не найдено.

Наша продукція отримала схвальні відгуки не тільки по всій території України, а і за іі межами - це Канада, Росія та інші. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту, прислухаючись до побажань наших замовників! Вироби нашого виробництва, доступні в ціні, тому користуються хорошим попитом у широкого кола споживачів різного матеріального статку, віку та соціального положення!

 
РАСПРОДАЖА в MIZO!
скидки до 50% на:
украшения Osmanli Taki
подвески Bico ID
Счастливая и здоровая жизнь - проект “Оазис”
“Оазис” - это место где ты будешь жить и работать в окружении природы с комфортным климатом, рядом с близкими по духу и образу жизни людьми.
Место, где ты сможешь быть по-настоящему счастливым.
Хочу так жить!